Вентс ВЦН 100

Вентс ВЦН 100

  Застосовуються у витяжних системах вентиляції приміщень різного призначення видалення повітря температурою до 55°С. Може використовуватись для прямого виведення відпрацьованого повітря.

 Двигун захищений від прямого потрапляння вологи та сторонніх предметів

 

Конструкція

 Корпус із сталі з полімерним покриттям забезпечує захист двигуна від прямого влучення вологи при зовнішньому монтажі. Нижня частина вентилятора має захисні грати від дрібних птахів та гризунів. Виведення повітря здійснюється вертикально вниз.

 

 

Двигун

 Однофазний двигун із зовнішнім ротором оснащений відцентровим робочим колесом із назад загнутими лопатками. Двигун оснащений вбудованим тепловим захистом із автоматичним перезапуском. Застосування двигуна підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування. Двигун у вентиляторі має клас захисту IP44.

 

 

Регулювання швидкості

 Плавне або ступінчасте регулювання здійснюється за допомогою тиристора або автотрансформатора. До одного регулюючого пристрою можуть підключатися одночасно по кілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність та робочий струм не перевищуватимуть номінальних параметрів регулятора.

 

Можливе використання регулятора швидкості ( постачається окремо ) РС-1-300

 

Монтаж

Вентилятор призначений для монтажу на зовнішній поверхні стіни та приєднання до круглого повітропроводу відповідного діаметра. Подача живлення на вентилятор здійснюється через зовнішні клеми. Електричне підключення та встановлення повинні виконуватися згідно з інструкцією та електричною схемою, зазначеною в паспорті виробу.

 

Основные характеристики
Тип товара центробежный вентилятор
Технические характеристики
Размер патрубка, мм 100
Вес, кг 4,1
Основные характеристики
Тип товара центробежный вентилятор
Технические характеристики
Размер патрубка, мм 100
Вес, кг 4,1

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Просмотров: 832
  • Производитель: Вентс
  • Модель: Вентс ВЦН 100
  • Наличие: Есть в наличии
  • 5719.00 грн.